En İyi Cilt Kremi Markası Bioderma

12.10.2016 tarihinde Bioderma kategorisine eklenmiş, 214 Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

biodermaCilt problemleri arttıkça cilt krem markaları çoğalıyor. İnsanlar bütçelerine göre tercih yaparak cilt sağlığını salt maddi ölçeğe göre önemsiyorlar. Fakat cilt sağlığı önemli olduğu kadar cilt kremi tercihi de bir o kadar önemli. Hangi kremin hangi cilde uygun geleceğini bilmek daha önemli.

İşte Bioderma yılların getirdiği tecrübe ve becerisiyle profesyonel ürünler üretiyor. Cilde uygun krem üretmekte sektörün öncü firması durumunda.

Hassas Ciltler için SENSIBIO


Bazı insanlarda alerji durumlarından ötürü ciltleri hassastır. Bioderma cildi hassas olanları da düşünmüş. Cildimizin nem oranı azabilir. Bu da kurumaya sebebiyet verir. Cilt gerginleşir. Cildin gerginleşmesi hassasiyet yaratarak cildin kurumasına ve gerginleşmesine sebep olur.

Bioderme Sensibio ile hassas ciltlere büyük kolaylık sağlar. Hassas, kızarıklık yönelimli, skuamlı, toleranssız ciltlere sağlıklı ürünler sunar.

Nemsiz Ciltler için HYDRABIO


Hava kirliliği, sıcaklık değişimleri, stres gün boyunca maruz kalınan olumsuz durumlardır. Bu olumsuzluklar cildimizin hücre aktivitilerine büyük zararlar verir. Nemini kaybeden ciltte, gerginlik hissi oluşur. Bu da kişiye rahatsızlık verir. Cilt parlaklığını yitirir. Bioderma laboratuvarlarında üretilen ürünler cildin su kanallarındaki su üretimini sağlayarak cildin nemlendirmesini hızlandırır. Cildin dengesini korumak amacıyla ihtiyaç duyduğu suyu muhafaza eder.
Normal, karma, kuru ve çok kuru nemsiz ciltlerde kullanılır.

Çok Kuru ve Atopik Ciltler için ATODERM


Bioderma Atoderm’ i çok kuru ciltler için üretmiştir. Atoderm ciltler için üretmiştir. Lipid ve nem eksikliği yaşayan ciltlerin hidrolipik tabasında biyolojik ve kalıcı yapılanmaya olanak tanır. Kuru, çok kuru ve atopil ciltler için gerekli bir kremdir.

Yağlı ve Karma Ciltler için SEBIUMSebum denge bozukluğu genellikle yağlı ve karma ciltlerde yaşanan bir sorundur. Sebium serisinin ürünlerinde yer alan Fluidactiv patentli karışım sayesinde, BIODERMA doğrudan sebum kalitesiyle  yeni nesil akne karşıtı ürünler bulmaya çalışır.

Yağlı, akne eğilimli, karma, kurutucu tedavilerden dolayı direncini kaybeden ciltler için tavsiye edilir.

Saç Derisi için NODE


Saçlarımızın bakımını önemseriz. Aynı şekilde saç derimizin bakımını da önemsemeliyiz. Bioderma saç derisi sağlığı için Node serisini üretti. Hassas saç ve saç derisini sağlıklı bir şekilde korumak için  Node adı altında şampuan serisi geliştirdi.

Normal saç derisi, hassas, yağlı ve kepek sorunu yaratan saç derisi için ve çok kuru, yıpranmış saçların ihtiyaçlarını karşılar.

Bebek Cildi için ABCDerm


Bioderma yalnızca yetişkinleri değil bebekleri de düşündü. ABCDerm serisini bebekler için üretmeye ve geliştirmeye başladı.  Bu ürünler bebeklerin ve küçük çocukların hassas olan ciltlerine ihtiyacı oldukları özeni göstermek maksadıyla ABCDerm Dermatolojik Güvenlik İlkelerini dikkate alarak, az sayıda aktif içeriğe yer vererek özel olarak üretildi.

Normal, yıpranmış, kuru ve aşırı kuru ciltler için önerilir.

bioderma

En İyi Güneş Kremi Ürünü: PHOTODERM


Cilt tipinie, mevsim, günün belirli saatlerine göre değişen güneş ışınlarının miktarına ve coğrafi koşulların özelliklerine göre Photoderm en ideal güneş kremidir. Bioderma taradfından özel olarak üretilmiştir. Güneşin zararlı etkilerinden korumak için en uygun ürünleri sunar. Bioderma yüksek oranda UVA/UVB koruması sağlayarak cilt sağlığını korur. Sağlıklı bir bronzluk için tavsiye edilir.

Cilt Onarımı için CICABIO

Dış etkenlere karşı koruyucu bariyer işlevi gören cildimizi korumak için çeşitli kremler kullanırız. Hepsini bir kenara bırakıp Bioderma’ nın geliştirdiği Cicabio’ yı incelemek gerekir. Laboratuvar koşullarında  teknolojik yeniliklerle üretilen krem, cilt bakımında büyük avantaj sağlar.
Sızıntı olmayan yaralar, sızıntılı yaralar ve morluk, ödem, şişlik gibi cilt sorunlarını hafifletmek için kullanılabilir.


Editörün Mesajı:

Bioderma markasıyla alakalı birçok seri hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.


Resmi Üreticisi:

http://www.bioderma.com.tr/ Bioderma markasına ait ürünler hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.


Diğer Kaynak:

http://www.dermokolik.com/bioderma Bioderma markasının ürünlerine bu kaynaktan da ulaşabilirsiniz.


Puanlama:

Bioderma markasına 10 üzerinden 5 puan veriyoruz.

İlgili Terimler : , ,
Yazar Hakkında

Yazar : admin

Yazar Hakkında :

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Sitemizde En Çok Okunan İçerikler

Cilt Bakımında Vichy NormadermSiz de vichy normaderm ile etkili bir cilt bakımı
Mustela Vitamin Barrier CreamSektörün en etkili pişik kremleri arasında yer alan mustela
Vichy Güneş Koruyucu Ürün Serisi ile Cilt Sağlığınızı KoruyunGüneşe karşı cildini korumak isteyen bayan ve erkeklere özel
Ducray Anaphase ŞampuanSaç dökülmelerine karşı oldukça etkili bakım yöntemlerinden biri olan

Sitemizde En Çok Yorumlanan İçerikler

YoungBlood İle Cildinize Zarar Vermeden Kozmetik Uygulamalar Yapmak MümkünCilt Sorunları ve Kozmetik Ürünler: Günümüzde pek çok kişinin son
Vichy gündüz kremi cildinizin bakımını sağlar
Vichy gündüz kremi cildinizin bakımını sağlarCilt bakım ve güzellik ürünleri tüm kadınların tercih ettiği
Cumlaude Lab göz çevresi kremi
Cumlaude Lab göz çevresi kremiİnsan cildi çok hassas ve narin bir yapıya sahip
Lekeli Ciltler İçin La Roche Posay PigmentclarCildimizin her zaman pürüzsüz görünmesini isteriz. Ancak ciltte çeşitli

Son Yapılan Yorumlar

YoungBlood İle Cildinize Zarar Vermeden Kozmetik Uygulamalar Yapmak Mümkün için Meltem KARA diyorki;

Tester ürün talep edeceğim gönderen olursa o siteden sürekli ilgili markaya ait ürünleri alacağım, yurt dışında bir arkadaşım kullandığını ve memnun k

YoungBlood İle Cildinize Zarar Vermeden Kozmetik Uygulamalar Yapmak Mümkün için admin diyorki;

http://www.dermobakim.com sitesinden tester talep edebilirsiniz...

YoungBlood İle Cildinize Zarar Vermeden Kozmetik Uygulamalar Yapmak Mümkün için Yaren Taş diyorki;

Birçok arkadaşım tavsiye ediyor deneyeceğim
  • Kategoriler

  • Twitter:

  • Google Reklamları:

  • Reklam

    reklam
  • Google:

    Google+
  • Pinterest: