La Roche Posay güneş bakım ürünleri

01.07.2015 tarihinde La Roche Posay kategorisine eklenmiş, 330 Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

La Roche Posay güneş bakım ürünleriGüneşin zararlı etkenlerinden iyi bir şekilde korunmak için La Roche Posay markasının güneş bakım ürünlerini tercih edebilirsiniz. Hem ekonomik fiyatlar elde edebilir hem de etkin bir koruma olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Marka bilinciniz var mı?

La Roche Posay markası hassas bir cilt yapısına sahip olan bireyler tarafından tercih edilmekte olan çok özel markalar arasında yerini alır. La Roche Posay markasının ürünleri dermatolojik olarak test edilmiş ürünler olarak bilinir ve hassas cilt yapısına sahip olan bireyler tarafından tercih edilir. Bu ürünlerin kullanımı ile beraber bireyler gerek günlük olarak ihtiyaç duydukları nemliliği sağlar, gerek ise güneşin zararlı etkileri olarak bilinmekte olan ultra viyole a ışınları ya da ultra viyole b ışınlarının meydana getirebileceği sorunların hafiflemesir. Türkiye genelinde pek çok insan tarafından tercih edilmekte olan La Roche Posay güneş kremi ürünleri insanların beklentilerini iyi bir şekilde karşılamaktadır.

Yüksek koruma kalkanı için La Roche Posay ürünlerini inceleyelim;

Çok yüksek koruma etkisine sahip olan güneş koruma ürünleri arasında 2 tane çocuklar için sprey ve süt bulunmaktadır. 3 tane vücut bakımı için ürüne yer verilmiştir. 3 tane yüksek koruma etkisine sahip olan yüz ürününe yer verilmiştir. Bir tane de çok yüksek koruma etkisine sahip olan yüz ürününe yer verilmiştir. Toplamda 8 farklı ürün ile beraber güneşin zararlı etkilerinden bireylerin korunmasını sağlamaktadır. La Roche Posay markasının alanında uzman dermatologları tarafından yapılan araştırma ve geliştirme çalışmaları akabinde ürünlerin gerekli kontrolleri klinik ortamlarda gerçekleştirilmektedir.

Çocuklar için güneş koruyucu ürünler;

Çocuklar için üretilmiş olan modeller arasında La Roche Posay anthelios sprey çok nazik bir cilt yapısına sahip olan çocuk cildi üzerinde çok etkili bir koruyucu olmakla beraber 50+ faktör değerine sahiptir.

Yine çocuklar için üretilmiş olan modeller arasında yer alan La Roche Posay anthelios süt çok yüksek koruyucu etkiye sahip olması ile bilinmekte olanyüz ve vücut koruması maksadı ile tercih edilmektedir. 100 ml tüp halinde sunulmakta olan bu ürün etkin bir filtre görevi üstlenmektedir.

Vücut için güneş koruyucu ürünler;

La Roche Posay markasının vücut için güneş koruyucu ürünleri 50 faktör değerine sahiptir. Güneşe karşı toleranssız bir yapıya sahip olan cilt yapısı için iyi bir koruma etkisi elde etmek isteyen bireyler tarafından tercih sebebi olarak görülmekte olan bu ürünler çok yüksek etkinliğe sahip koruma gerçekleştirmektedir.

Yüz için güneş koruyucu La Roche Posay ürünleri;

Yüz hatları üzerinde etkin bir koruma sağlamak isteyen bireyler özellikle güneş ışınlarına karşı en zayıf bölümlerden biri olan yüz hatları için etkin bir koruma sağlamayı amaç edinmektedir. Böylece çok daha iyi bir şekilde sonuçlar elde etmenin mümkün olduğunu yüz için köpük gibi bir yapıya sahip kapatıcı özelliklere sahip ürünlerin tercih edilmesini sağlamak 50 faktör değerinin üzerindeki La Roche Posay güneş koruyucu kremler, losyon ve spreyler sayesinde mümkün olmaktadır.

ANTHELIOS AC SPF 30 MATTE FLUİD ANTİ SHİNE

Bu ürün güneşin zararlı ışınlarına karşı etkin bir koruma gerçekleştirmek isteyen bireyler tarafından tercih edilmekte olup hafif doku üzerinde bile etkin sonuçlar elde etmenin mümkün olduğunu bize göstermektedir. İçeriğinde komedon barındırmıyor olmasından dolayı pek çok insan tarafından tercih edilmekte olan 50 ml ağırlığında şişe ile insanlara sunulmuştur.


Editörün Mesajı:

La Roche Posay güneş bakım ürünleri hakkında bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


 Resmi Üreticisi:

http://www.laroche-posay.com.tr/güneş-kremi/ La Roche Posay güneş bakım ürünlerine resmi üreticisinden ulaşarak, bilgi edinebilirsiniz.


Puanlama:

La Roche Posay güneş bakım ürünlerine 10 üzerinden 7 puan veriyoruz.

Yazar Hakkında

Yazar : admin

Yazar Hakkında :

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Sitemizde En Çok Okunan İçerikler

Cilt Bakımında Vichy NormadermSiz de vichy normaderm ile etkili bir cilt bakımı
Mustela Vitamin Barrier CreamSektörün en etkili pişik kremleri arasında yer alan mustela
Vichy Güneş Koruyucu Ürün Serisi ile Cilt Sağlığınızı KoruyunGüneşe karşı cildini korumak isteyen bayan ve erkeklere özel
Ducray Anaphase ŞampuanSaç dökülmelerine karşı oldukça etkili bakım yöntemlerinden biri olan

Sitemizde En Çok Yorumlanan İçerikler

YoungBlood İle Cildinize Zarar Vermeden Kozmetik Uygulamalar Yapmak MümkünCilt Sorunları ve Kozmetik Ürünler: Günümüzde pek çok kişinin son
Vichy gündüz kremi cildinizin bakımını sağlar
Vichy gündüz kremi cildinizin bakımını sağlarCilt bakım ve güzellik ürünleri tüm kadınların tercih ettiği
Cumlaude Lab göz çevresi kremi
Cumlaude Lab göz çevresi kremiİnsan cildi çok hassas ve narin bir yapıya sahip
Lekeli Ciltler İçin La Roche Posay PigmentclarCildimizin her zaman pürüzsüz görünmesini isteriz. Ancak ciltte çeşitli

Son Yapılan Yorumlar

YoungBlood İle Cildinize Zarar Vermeden Kozmetik Uygulamalar Yapmak Mümkün için Meltem KARA diyorki;

Tester ürün talep edeceğim gönderen olursa o siteden sürekli ilgili markaya ait ürünleri alacağım, yurt dışında bir arkadaşım kullandığını ve memnun k

YoungBlood İle Cildinize Zarar Vermeden Kozmetik Uygulamalar Yapmak Mümkün için admin diyorki;

http://www.dermobakim.com sitesinden tester talep edebilirsiniz...

YoungBlood İle Cildinize Zarar Vermeden Kozmetik Uygulamalar Yapmak Mümkün için Yaren Taş diyorki;

Birçok arkadaşım tavsiye ediyor deneyeceğim
  • Kategoriler

  • Twitter:

  • Google Reklamları:

  • Reklam

    reklam
  • Google:

    Google+
  • Pinterest: