Lekeli Ciltler İçin La Roche Posay Pigmentclar

12.01.2018 tarihinde La Roche Posay kategorisine eklenmiş, 2.829 Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Cildimizin her zaman pürüzsüz görünmesini isteriz. Ancak ciltte çeşitli sebeplerden dolayı leke oluşabilir. Günümüzde oldukça yaygın görülen cilt lekelenmelerine karşı bakım uygulamalarıyla müdahale edebilir ve cildinize daha sağlıklı canlı bir görünüm kavuşmasına imkan sağlayabiliriz.

Lekeli ciltler için geliştirilmiş olan La Roche Posay Pigmentclar ile cilt lekelerinizle baş edebilirsiniz. Ciltte oluşan koyu lekeler, mat ve düzensiz görünüme karşı bakım sağlayarak, daha canlı ve sağlıklı bir görünüm elde edebilirsiniz.
La Roche Posay tarafından lekeli ciltler için özel olarak tasarlanmış Pigmentclar serisi lekelere karşı bakım sağlayarak cildin pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını sağlamak için çalışır.
Bu özel seri ciltteki koyu lekeleri görünümüne karşı kısa sürede bakım sağlayarak, cilde ışıltılı ve tazelenmiş bir görünüm kazandır. Ciltteki koyu leke ve pigment düzensizliklerinin görünümünün azalması için zengin içeriği ile bakım sağlar. Düzenli kullanımlar ile çok daha iyi bir görünüm elde edebilir ve cildinizin doğal ışıltısını yansıtabilirsiniz.
La Roche Posay Pigmentclar lekelerle mücadele de lekelerin rengi ve yoğunluğunu azaltarak cildin pürüzsüz görünümüne katkı sağlamayı amaçlar. Uzun süreli kullanımlar ile cilde daha homojen bir görünüm sağlamak için uygulanabilir.
La Roche Posay Pigmentclar serisinin lekeli ciltler için geliştirdiği Yoğun Leke Karşıtı Bakım Serumu, Koyu Lekelere Karşı Günlük Bakım Kremi ve Göz Çevresindeki Koyu Halka Karşıtı Bakım Kremi olmak üzere 3 farklı ürünü bulunur. Komple bakım sağlamak için serinin tüm ürünlerini kullanarak cilt bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Cilt lekenizin durumuna göre leke ürünlerini tek başına da kullanabilirsiniz. Örneğin sadece göz bölgenizde koyu halkalar var ise göz çevresi bakımını sağlamak için La Roche Posay Pigmentclar Yeux’ ü kullanarak cilt lekelerinize karşı bakım oluşturabilirsiniz. Yoğun lekeler için hem serum hem de krem ürünü ikisini aynı zamanda kullanarak da bakım sağlayabilirsiniz. Cilt durumunuza göre seçim yapabilir veya bir dermatoloji uzmanına danışarak bilgi alabilirsiniz.
Cilt Lekeleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Cilt lekeleri birbirinden farklılık gösterebilir. “Melazma” olarak tanımlanan cilt lekeleri kadınlarda görülen bir çeşididir. Nedeni uzmanların açıklamalarına göre hamilelik döneminde kadınlarda meydana gelen hormon değişiklikleri olarak açıklanır. Halk arasında gebelik lekesi olarak da bilinen bu durum hamilelik sürecinin sona ermesiyle ve eğer birey doğum kontrol ilacı kullanıyor ise ilacın kullanımının kesilmesiyle tamamen ciltten kaybolabilir. Bu durum kişiden kişiye farklılık da gösterebilir. Direnç gösterdiği durumlarda kahverengi lekelerin tonu gün geçtikçe koyulaşabilir.
Aileden gelen “efelid “olarak adlandırılan ciltlerde cilt lekesi olarak sayılır. Erken yaşlarda çocukluk dönemi karşılaşılır. Bilinen özelliği yazın güneş ışığıyla cildin temas etmesiyle birlikte daha da belirginleşmesidir. Yazın lekeler koyulaşır ve artış görülebilir. Kış mevsiminde ise tam tersi leke hafifler ve sayıları azalır. Genelde yüzde yanak ve burun üzerinde oluşur.

Bunların yanında yaşlanma izleri olarak da bilinen daha çok ellerde, boyun, yüz ve dekolte bölgesinde oluşan cilt lekeleri de her bireyde farklılık gösterir. Oluşum yoğunluğu ve bölgesinde farklılıklar olabilir. Çeşitli nedenlerle oluşan bu tür cilt hasarlarına karşı bakım sağlayarak ve önlem alarak mücadele etmek mümkündür. Cildinizin her zaman pürüzsüz, ışıl ışıl olması dileğiyle…

Yazar Hakkında

Yazar : admin

Yazar Hakkında :

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Sitemizde En Çok Okunan İçerikler

Cilt Bakımında Vichy NormadermSiz de vichy normaderm ile etkili bir cilt bakımı
Mustela Vitamin Barrier CreamSektörün en etkili pişik kremleri arasında yer alan mustela
Vichy Güneş Koruyucu Ürün Serisi ile Cilt Sağlığınızı KoruyunGüneşe karşı cildini korumak isteyen bayan ve erkeklere özel
Ducray Anaphase ŞampuanSaç dökülmelerine karşı oldukça etkili bakım yöntemlerinden biri olan

Sitemizde En Çok Yorumlanan İçerikler

YoungBlood İle Cildinize Zarar Vermeden Kozmetik Uygulamalar Yapmak MümkünCilt Sorunları ve Kozmetik Ürünler: Günümüzde pek çok kişinin son
Vichy gündüz kremi cildinizin bakımını sağlar
Vichy gündüz kremi cildinizin bakımını sağlarCilt bakım ve güzellik ürünleri tüm kadınların tercih ettiği
Cumlaude Lab göz çevresi kremi
Cumlaude Lab göz çevresi kremiİnsan cildi çok hassas ve narin bir yapıya sahip
Lekeli Ciltler İçin La Roche Posay PigmentclarCildimizin her zaman pürüzsüz görünmesini isteriz. Ancak ciltte çeşitli

Son Yapılan Yorumlar

YoungBlood İle Cildinize Zarar Vermeden Kozmetik Uygulamalar Yapmak Mümkün için Meltem KARA diyorki;

Tester ürün talep edeceğim gönderen olursa o siteden sürekli ilgili markaya ait ürünleri alacağım, yurt dışında bir arkadaşım kullandığını ve memnun k

YoungBlood İle Cildinize Zarar Vermeden Kozmetik Uygulamalar Yapmak Mümkün için admin diyorki;

http://www.dermobakim.com sitesinden tester talep edebilirsiniz...

YoungBlood İle Cildinize Zarar Vermeden Kozmetik Uygulamalar Yapmak Mümkün için Yaren Taş diyorki;

Birçok arkadaşım tavsiye ediyor deneyeceğim
  • Kategoriler

  • Twitter:

  • Google Reklamları:

  • Reklam

    reklam
  • Google:

    Google+
  • Pinterest: